Preskočiť na obsah
Tibor Chachula

Ubytovanie a stravovanie

Tibor Chachula

Služby pohostinstiev

Obec
Horná Breznica
Od roku
1999
IČO
41 620 984

Tibor Chachula

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
020 61 Horná Breznica
Na trhu od
1. novembra 1999
IČO
41 620 984
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 56.30)
Služby pohostinstiev

Podnikanie v číslach

26
rokov na trhu
1999
rok vzniku
6
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Tibor Chachula

Tibor Chachula – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Horná Breznica. Podniká od 1. novembra 1999.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Služby pohostinstiev“ (56.30). Predmet podnikania tvorí 6 položiek, napríklad poskytovanie občerstvenia v rozsahu voľných živností, maloobchod v rozsahu voľných živností a veľkoobchod v rozsahu voľných živností.

Základné údaje

Obchodné meno
Tibor Chachula
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
41 620 984
Dátum vzniku
1. novembra 1999
Miesto podnikania
020 61 Horná Breznica
Živnostenský register
Okresný úrad Považská Bystrica, vložka č. 308-4125
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 56.30)
Služby pohostinstiev

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Tibor Chachula zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 6 položiek.

  • Poskytovanie občerstvenia v rozsahu voľných živností

  • Maloobchod v rozsahu voľných živností

  • Veľkoobchod v rozsahu voľných živností

  • Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností

  • Služby osobného charakteru - vodičské služby

  • Zváračské práce

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Tibor Chachula?

Miesto podnikania je v obci 020 61 Horná Breznica.

Čím sa Tibor Chachula zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Služby pohostinstiev“ (56.30). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poskytovanie občerstvenia v rozsahu voľných živností; maloobchod v rozsahu voľných živností; veľkoobchod v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností.

Aké je IČO – Tibor Chachula?

IČO je 41 620 984.

Odkedy podniká Tibor Chachula?

Podnikanie začalo 1. novembra 1999. Na trhu pôsobí 26 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Tibor Chachula podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese tibor-chachula.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.